Дропшипінг - це вид бізнесу, в якому Ви є посередником, власний склад Вам не потрібен, відправка товарів здійснюється безпосередньо зі складу, до покупця!

Ми пропонуємо стати нашим Партнером та почати заробляти на Дропшиппінгу: розміщувати товари на маркетплейсах, аукціонах, у соцмережах, на сайтах з оголошеннями або створити свій інтернет-магазин, просувати та рекламуватись у пошукових системах.

Не пропустіть можливість створити свій вигідний бізнес!

Спочатку, може бути - додатковим джерелом заробітку.

Ваше завдання полягає в тому, щоб знайти покупця та оформити замовлення, вказавши дані покупця та Вашу ціну продажу.
Після отримання Вашим покупцем замовлення, Ви отримуєте повну вартість товару накладеним платежем або різницю на Ваш рахунок.
На Вас також покладається відповідальність, пов'язана з незабраною посилкою: якщо Ваш клієнт посилку не забрав, з Вашого балансу списується витрата на доставку в обидві сторони (до покупця і назад до нас).

Ви самі можете визначитися: розвивати бізнес з нуля самостійно або за допомогою напрацьованих нами готових маркетингових і технологічних алгоритмів. Завдяки новим технологіям, ми здатні допомогти Вам організувати справу, навіть якщо Ви знаходитесь далеко за межами України та Вам недоступний мобільний зв'язок!

Наш асортимент складається із трьох тисяч товарів. Обмін даними зі складськими залишками відбувається у автоматичному режимі і це забезпечує максимальну актуальність наявності товару.

«Tech-Technics» надає своїм партнерам готове вивантаження товарів, в якому вже містяться всі необхідні поля: назва товару, опис, фото, характеристики, закупівельна ціна та роздрібна ціна, що рекомендується.

Пишіть або телефонуйте!

Viber : +380969203394

Telegram: +380969203394